Specjal-Trans S.C. Transport medyczny w Polsce i Europie

Specjalizujemy się w profesjonalnym transporcie medycznym i sanitarnym osób chorych na terenie Polski oraz całej Europy komfortowymi ambulansami transportowymi i specjalistycznymi.

Nieszczęśliwy wypadek, choroba, problemy ze zdrowiem za granicą – to ciężkie chwile dla chorego jak i rodziny. Nasza firma pomoże Ci przetransportować chorą osobę z dowolnego miejsca w Polsce i na Świecie we wskazane przez Ciebie. Transport zostanie wykonany dyskretnie, profesjonalnie a co najważniejsze bezpiecznie w asyście wykwalifikowanego personelu (kierowców, ratowników medycznych, lekarzy).

Szeroki zakres usług transportu medycznego, obsługi ośrodką zdrowia świadczymy na terenie woj. dolnośląskiego (Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice) woj. śląskiego (Katowice, Gliwice, Wodzisław Śląski) i ościennych. Współpracujemy z takimi firmami jak: Mondial Assistance, Medica Polska.

Świadczymy usługi takie jak:


Realizacje transportu

Więcej informacji...

Bezpieczeństwo

"Pacjent jest najważniejszy" dlatego nad zdrowiem fizycznym i psychicznym transportowanych pacjentów czuwają wykwalifikowani ratownicy medyczni z wieloletnim stażem w wyjazdowych zespołach ratunkowych.

Prezes Jerzy Mazurek

Zamówienie transportu

Jeśli potrzebujesz transportu...

Skontaktuj się z naszym konsultantem pod jednym z numerów telefonów, który przeprowadzi Cię prze proces zamówienia i przedstawi Ci orientacyjne koszty transportu. Numery telefonów czynne całą dobę!

Jerzy Mazurek: 0 600 939 735
Mateusz Mazurek: 0 604 597 853
Infolinia: 071 718 18 51
FAX: 071 707 20 68

Kierunkowy do Polski: 0048 lub +48