Przysłowia

  • “Zazwyczaj medycyna jest sztuką czasu.”Owidiusz
  • “Lekarz ma tylko jedno zadanie: wyleczyć chorego. Jaką drogą tego dopnie, jest rzeczą obojętną.”Hipokrates

Więcej o nas...

Medyczny transport lotniczy

Gdy liczy się szybkość transportu jedym rozwiązaniem jest samolot...

Transport lotniczy Najnowszą usługą w naszej firmie jest organizacja lotniczego transportu medycznego i sanitarnego na terenie całego świata. Korzystając z prywatnych śmigłowców, samolotów odrzutowych zapewniam nam to co najlepsze dla kienta. Transport lotniczy (medyczny, sanitarny) w wielu sytuacjach jest najlepszym wyjściem dla zdrowia pacjenta, pozwala w komfortowy sposób przemierzyć duże odległości. Wszystkie samoloty będące w naszej dyspozycji, wyposażone są w specjalistyczną aparaturę medyczną, która wraz z obecnością lekarza specjalisty oraz ratowników medycznych zapewnia profesjonalne zabezpieczenie podróży. Każdorazowo wymagamy pozytywnej opinii lekarza prowadzącego, które jest warunkiem do realizacji lotu. Zorganizujemy medyczny transport lotniczy osobom wymagającym intensywnej opieki lekarskiej. Przygotowujemy przeloty dla osób w różnym stanie zdrowia, wraz zapewnieniem transferu między lotniskiem a szpitalem z pełną asystą ratowników medycznych lub lekarzy. Za naszym pośrednictwm przetransportują Państwo krew i organy potrzebne do przeszczepów. W wielu sytuacjach kiedy czas gra decydująca rolę, czarter medyczny okazuje się jedynym sposobem na zapewnienie ciągłości procedur medycznych. Teraz transport lotniczy w cenie lądowego. Dzięki współpracy z największymi operatorami linii lotniczych jesteśmy w stanie transportować osoby w stanie ogólnie dobrym, z największych miast świata.

  • 24.09.2011 Udany lotniczy transport medyczny pacjenta w trybie pilnym z Istambułu do Polski (Warszawa). Pacjent w stanie ciężkim po zwale, bez zachowania samodzielnego oddychania.
    Personel: lekarz, pielęgniarka, ratownik medyczny,
    Wyposażenie: kardiomonitor, respirator,
    Koszt: 45 000 zł


W większości przypadków alternatywą jest transport drogą lądową.Transport na materacu próżniowych i dobrej klasie noszach zapewnia optymalne warunki nawet przy
silnych uszkodzeniach kręgosłupa,
czy różnorakich złamaniach.
Inne usługi

Wykonujemy również repatriacje i przewozy międzynarodowe drogą lądową z dowolnego kraju. Nasi kierowcy i ratownicy władają językiem niemieckim i angielskim, a także współpraca z tłumaczami pomaga w realizacji formalności w szpitalach. Zrealizowaliśmy transport m.in. z:

Zapraszamy do kontaktu całą dobę: +48 600 939 735 , +48 604 597 853